Koníci

konici.ufonek.net

O koních, pro koně, s koňmi...


Počítadlo:
Počítadlo

Hipocentrum Koryčany
Internetový psí a kočičí útulek, útulky z celé ČR
Horses Online
Bodyskal.cz
EQUISERVER.eu - server o koních a pro koně

Časopis Koně & hříbata

Jezdecká škola v blízkosti Brna

Vloženo: 1.03.2006, Autor: Zuzule
V Hostěnicích, kousíček od Brna v krásných lesích Drahanské vysočiny se nachází jezdecká stáj JK FANY HOSĚNICE. Kromě kvalitního ustájení (viz. http://www.stajhostenice.cz) nabízí JK také kvalitní jezdeckou školu.

Karino
V jedné jezdecké hodině jezdí maximálně 3 koně ? to zaručuje individuální přístup. Jezdí se na jízdárně 20x40m, k dispozici je i základní skokový materiál. Zkušenější připravujeme na licence , ti si také mohou užít na vyjížďkách v opravdu senzačním terénu. Cena jedné hodiny je 250,-Kč.

A jací jsou školní koníci? Ryzáček Beethoven je Český teplokrevník po slavném hřebci Boruškinovi, mamku má plnokrevnou. Je to velký mazel a miluje procházky na ruce, pod sedlem je ovšem taky super.

Další ryzák je zkušený krasavec Karino, taky český teplokrevník, ochotný skokan a skvělý na jízdárenskou práci, v boxu hodný a vděčný za každé pohlazení.

Polochlaďaska Gira je velký šašek, ve stáji dělá na ostatní neuvěřitelné obličeje. Jezdí na ní hlavně začátečníci, je to takové křesílko.Gira

Další koník se jmenuje Čirina, je to plnokrevná kobylka.

Ještě něco o dopravě, z Brna tam jezdí IDS ? 701 z Úzké a 602 ze Staré osady, po dohodě je možná doprava autem z Tomkova náměstí.

Těšíme se na nové členy!

Kontakt: B. Fatková, tel:602714829, e-mail FatkovaB@seznam.cz

:o)Beethoven
Všechny publikované fotografie a články jsou chráněny autorským zákonem. Zákaz jejich kopírování bez souhlasu autora.
© Zuzana Buráňová 2003—2022
TOPlist