Koníci

konici.ufonek.net

O koních, pro koně, s koňmi...


Počítadlo:
Počítadlo

Hipocentrum Koryčany
Internetový psí a kočičí útulek, útulky z celé ČR
Horses Online
Bodyskal.cz
EQUISERVER.eu - server o koních a pro koně

Časopis Koně & hříbata

Hipocentrum Koryčany

Vloženo: 15.10.2005, Autor: Zuzule
Koryčany leží na rozhraní okresů Kroměříž, Hodonín, Vyškov a Uherské Hradiště. Hipocentrum je mimo město, obklopeno pastvinami a lukami. Padesát metrů od Hipa je soukromý rybník vhodný k rybaření a loďkování. Chřiby jsou bohaté na přírodní a kulturní památky. Mnoho z nich je dostupných pěšky právě z Koryčan.

Hipocentrum zajišťuje především jezdecký výcvik pro začátečníky, rekreační ježdění a turistiku na koni. Vše pod vedením zkušených vedoucích. Vedle toho Středisko hiporehabilitace a rehabilitace nabízí rehabilitační cvičení na koni, na míčích, na zemi, masáže, automasáže, aromaterapii a hiporehabilitaci. Středisko hiporehabilitace má akreditaci nestátního zdravotního zařízení a povolení k této činnosti.

Jezdecké kurzy - vše o koních
Oblíbené týdenní pobyty, 10 výcvikových hodin, 60% programu - práce s koňmi, ošetřování, krmení, teorie, výcvik, ježdění na jízdárně i v terénu, výcvik v angl. stylu, případně pro pokročilé westernovém... Zbývající čas - koupání, hry - dle přání účastníků, pro starší 15 let i volný program - po dohodě s rodiči


Kontakt:

tel.: 602 50 18 61, 724 09 00 52

tel./fax: 635/37 70 29
Všechny publikované fotografie a články jsou chráněny autorským zákonem. Zákaz jejich kopírování bez souhlasu autora.
© Zuzana Buráňová 2003—2021
TOPlist