Koníci

konici.ufonek.net

O koních, pro koně, s koňmi...


Počítadlo:
Počítadlo

Hipocentrum Koryčany
Internetový psí a kočičí útulek, útulky z celé ČR
Horses Online
Bodyskal.cz
EQUISERVER.eu - server o koních a pro koně

Časopis Koně & hříbata

Den D

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule
Chystání začalo týden před dnem D. Nachystala jsem si chapsy, helmu a rajtky. Když jsem se ráno probudila, rychle jsme vylítla a začala se chystat na dlouhou, ale moc krásnou, vyjížďku. Táta už šel nastartovat auto a já s úsměvem čekala před domem.

Už jsme se blížili do stáje, kde jezdím. U vrat na mě začali štěkat dvě obrovské dogy, a tak jsme radši počkala na jejich paničku. Když jsem přišla do stáje, vzala jsem si hřbílka a začala čistit krásnou rezavou tažnou kobylku jménem Agrita. Ještě s námi jela Silva s Jesikou a Honza ze Zorkou. Nasedlali jsme a vyjeli. Na loukách jsme zkusili nacválat - byl to můj první a nejhezčí.
Ve vedlejší vesničče jsme vyzvedli mou kámarádku s krásným ryzákem Dominikem a vyjeli jsme k velké řece. Když jsme dojeli začali jsme plavit, bylo to krásné. Koně začali kopat kopyty a my jsme byly celé mokré a tak jsme nemohly odolat a převlíkly jsme se do plavek a začaly plavit. Asi po hodině jsme s kámoškou musely domů. Doma jsme ještě koníky napásly a pochválily za krásnou letní vyjížďku. Na tenhle den nikdy nezapomenu.

Autor: Tereza Bendeová
Napsáno: 13. února 2005
Všechny publikované fotografie a články jsou chráněny autorským zákonem. Zákaz jejich kopírování bez souhlasu autora.
© Zuzana Buráňová 2003—2024
TOPlist