Koníci

konici.ufonek.net

O koních, pro koně, s koňmi...


Počítadlo:
Počítadlo

Hipocentrum Koryčany
Internetový psí a kočičí útulek, útulky z celé ČR
Horses Online
Bodyskal.cz
EQUISERVER.eu - server o koních a pro koně

Časopis Koně & hříbata

Příběhy

Příběh stříbrného hřebce

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule, Zobrazeno: 36888x
Jedné zvláště zuřivé a bouřlivé noci se rozhodla kobylka Bell Bell že založí linii rodu. Rozhodla se uvédst na svět potomka hřebce jménem Jereman. Byl to vůdce kaskádových koní kteří žili v ohromném stádu v planinách Austrálie.

Kamarádka

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule, Zobrazeno: 31683x
Jednou, když byly parkurové závody, tak jsem tam přišla, abych se mohla podívat na moji kamarádku a abych jí fandila. Ale nikde jsem ji tam neviděla, tak jsem se šla zeptat některých lidi kolem a ti mi řekli, že tam dnes nebude, že je nemocná.

Krásný den

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule, Zobrazeno: 91958x
Je podzim, čas Hubertových jízd. Před pár lety jsem zažila krásný den přávě při jednom Hubertu, který se konal pár Je podzim, čas Hubertových jízd. Před pár lety jsem zažila krásný den přávě při jednom Hubertu, který se konal pár kilometrů od naší stáje.

Jiskra a já

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule, Zobrazeno: 10480x
Jiskra je 18náctiletá rezavá kobyla čt+něco (mám ji i ve virtuální stáji Ufonek, ale o 8 let mladší a pod jménem Jiskra "M"). Naneštěstí není moje a tak na ní jen jezdím a starám se, jak nejvíc můžu. Jenže moc nemůžu. Jiskřin box je totiž moc daleko od mého pokojíčku (cca 50km !) Aby to bylo lépe pochopitelné - já bydlím v Brně a ona na menším ranči mezi Boskovicemi a Letovicemi.

Mám ráda koně

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule, Zobrazeno: 41297x
Už odmala mám hrozně moc ráda koně. Protože jsem neměla kde jezdit, vozila jsem se vždy na poutích, nebo o prázdninách u babičky v Mosteckém Hipodromu. Pak jsem zjistila, že jedna holčina z vedlejší vesnice má poníka jménem Regent.

Dost nebezpečná vyjíždka

Vloženo: 14.10.2005, Autor: Zuzule, Zobrazeno: 383662x
Jednoho dne když jsme šly já s kamarádkou na vyjíždku (v tu dobu byly podzimní prázdniny) a jako že pojedem po horách na takovou delší vyjíždku. Před odpolednem jsme se vydaly na dost dlouhou vyjíždku a 3/4 vyjíždky bez komplikací. Po cestě jsme slízaly a nechaly koně odpočívat, ale taky jsme s nimi klusaly a cválaly.
<— Předchozí   


Všechny publikované fotografie a články jsou chráněny autorským zákonem. Zákaz jejich kopírování bez souhlasu autora.
© Zuzana Buráňová 2003—2021
TOPlist